Községünk a Facebookon
Wilkommen

Útépítés

HAZAI TÁMOGATÁSBÓL MEGVALÓSULÓ FEJLESZTÉSEK

Elindult az Erdőkertes, Béke utca útépítés I. üteme. Részletek

Fogyasztóvédelmi panasziroda és tanácsadó szolgálat Pest Megyében. Hibás terméket vásárolt? Nem felel meg a szolgáltatás?

PANASZKÜLDÉS

Családok Otthonteremtési Kedvezménye - minden információ egy helyenCSOK Blog

Közétkeztetés

Közétkezéssel kapcsolatos ügyintézés a következő e-mail címen: kertesetkezes@gmail.com

Helyi-Sport.hu

Hírek információk az erdőkertesi sportéletről.

www.helyi-sport.hu
MOST BEÉPÍTÉSI KÖTELEZETTSÉG NÉLKÜL!

Csapadékvíz projekt

Belterületet veszélyeztető vízfolyások és belvízcsatornák felújítása, építése Erdőkertesen

Pályázati azonosító: KMOP-3.3.1/B-10-2010-0032

További információ

Csatorna beruházás

Szennyvíztisztító telep bővítés, korszerűsítés és csatornaépítés a veresegyházi agglomerációban.

Pályázati azonosító: KEOP-1.2.0/2F/09-2009-0023

További információ: szennyviztarsulas.hu

http://v2.erdokertes.hu/modules/mod_image_show_gk4/cache/rotatorgk-is-228.jpglink
http://v2.erdokertes.hu/modules/mod_image_show_gk4/cache/rotator2gk-is-228.jpglink
Progress bar
A+ A A-
2018 nov. 30

Advent a Szent István Parkban Kiemelt

Szeretettel várunk mindenkit december 2-án, Advent első vasárnapján, 15.00 órától az erdőkertesi Szent István Parkban megrendezendő Adventi programsorozatunkon. Az adventi első gyertya gyújtását követően a gyerekek nagy örömére érkezik a Mikulás, aki minden kisgyerektől szeretettel várja a kedves köszöntő verset.

17.00 órától a Kalácsosház vendége, a Handa Banda zenekar, gyermekműsorával szórakoztatja a kedves apró és nagyobb közönséget is. A formáció 2009 májusában alakult Szabó Zselyke színésznő vezetésével. A zenekar célkitűzése, hogy megismertesse és megszerettesse a gyerekekkel az élő zenét, valamint kaput nyisson a magyar irodalom kincsestára felé.

Advent első vasárnapjától lehetőség lesz segíteni, hogy könnyebb lehessen a hátrányos helyzetű családok karácsonya is. Az ESZAK-Esély kosár hátrányos helyzetű gyermekeket nevelő családok részére gyűjt adományokat. A Mikulásdobozba az alábbi adományokat várják:

  • színes ceruza
  • zsírkréta
  • vízfesték
  • színező
  • gyurma
  • fogkefe, fogkrém
  • sampon, tusfürdő
  • konzerv

A mikulásdoboz felajánlásokat december 2-án a Parkban felállított gyűjtőpontra lehet elhozni. Amennyiben bárki szeretne még felajánlást tenni a rászorulóknak, december 10-ig beviheti a családsegítőbe. Segítsünk, hogy mindenkinek szép karácsonya legyen!

Sötétedést követően, 16.45-kor indul a karácsonyi kisvonat.

Garantált, hogy a hozzánk ellátogatók nem maradnak éhen és szomjan. A Misikonyha szarvaspörkölttel várja a vendégeket, a Kalácsosházban pedig sült kolbásszal, hot-doggal, rántott sajttal, kürtőskaláccsal, fűszeres forralt borral, forró csokival és finom adventi teával várnak mindenkit.

Az elmúlt időkhöz hasonlóan lehetőség lesz közös karácsonyi ajándékok elkészítésére is, só-liszt gyurmázásra a gyerekekkel, mézeskalács sütögetésre. A karácsonyi dekorációk készítése mellett – melyekben Csapó Kriszti virágkötő is segítségünkre lesz - egy finom pohár innivalóval és egy jókedvű, meghitt beszélgetéssel együtt várjuk a karácsonyt.

A Kalácsosház szombaton és vasárnap is várja vendégeit 16.00 – 20.00 óra között.

A Kalácsosház a pénteki napon Szaka Zsolt rendőr főtörzszászlós, körzeti megbízott temetése miatt zárva tart.

Részletes programok:

  • 15.00 órától Gyertyagyújtás az Adventi koszorúnál Érkezik a Mikulás!
  • 17.00 órától a Kalácsosház vendége a Handa Banda zenekar

Folyamatos programok a rendezvény ideje alatt: 16.45 órától Indul a kisvonatozás

ESZAK – Esély kosár Mikulásgyár

Misikonyha

Mézeskalács készítés és sütés a gyerekekkel, só-liszt gyurmázás

Adventi készülődés: adventi koszorú, karácsonyi dekorációk készítése Csapó Krisztina virágkötő segítségével

Mindenkit szeretettel várunk!

Értékelés:
(0 szavazat)
A hozzászóláshoz be kell jelentkeznie!

Az aktualitásukat vesztett híreket a HÍRARCHÍVUMBAN találja!

FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE

Ha feliratkozik hírlevelünkre, értesítjük friss híreinkről és a községünkben megrendezésre kerülő programokról. Később bármikor leiratkozhat.
© 2012 Erdőkertes Község Önkormányzata | készítette a decolab.hu

Belépés vagy Regisztráció

Belépés